Kategoriler

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Maraşpazar.com Kahramanmaraş'ın ilk e-ticaret sitesi olma özelliğinin yanında,  bir çok farklı yöresel ürüne sahip olan Şehrimizin ürünlerini tüm Türkiye’ye  tanıtabilmek, özellikle Kahramanmaraş dışında yaşayan ve bu lezzetlere özlem duyan hemşerilerimizin özlemini gidermek amacıyla kurulmuştur.

MaraşPazar.com sayesinde, insanlar nerede yaşıyor olurlarsa olsunlar internet üzerinden istedikleri yöresel Kahramanmaraş ürünlerini kolayca  sipariş verebilirler.

Edirne’de veya Iğdır'da yada başka herhangi bir şehirde yaşıyorsunuz; canınız maraş dondurması çekti. Gerçek Maraş dondurmasını bir siparişle ertesi gün ayağınıza kadar getirtebiliyorsunuz. Hem de Ahır Dağının eteklerinde yiyormuşsunuz gibi. Birçok hemşerimiz Kahramanmaraş dışında bu ürünlerin hasretini çekmiştir. 

Birçok Kahramanmaraş’ lı dostlarına sevdiklerine defalarca Kahramanmaraş’ın o güzel ürünlerini hediye olarak yollamıştır. MaraşPazar.com sayesinde masanızdan kalkmadan, çarşı-Pazar dolaşmadan sevdiklerinize bu ürünleri hediye olarak yollayabilirsiniz. Hem de Kargo ücretinden özel kargo anlaşmamız sayesinde kâr edebilirsiniz.MaraşPazar.com bu konuda da büyük bir ihtiyacı karşılıyor.

MaraşPazar.com’da Kervan Pastanesi, Haşiroğlu Tarhana, Akif Şekereleme, Osmanlı Çarıkçısı, Karpuzoğlu Ceviz Oyma gibi Kahramanmaraş’ın bir çok tanınmış markasını bulabilirsiniz. Markaların ve ürünlerin detaylı bilgilerine ulaşabilir, Ürünlerin özellikleri ve yapılışları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

MaraşPazar.com olarak  amacımız ticaretle birlikte Kahramanmaraş’ın markalarını ve yöresel ürünlerini Türkiye ve dünyaya en iyi biçimde tanıtmaktır.

Bu konuda bizi destekleyen tüm hemşerilerimize ve müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

google-site-verification=TZIO4AQLDvP9sd6wPZPTEE7Rb7Zf7x08w6j3Fg6OQzs